Zwroty i reklamacje

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Skontaktuj się z nami przez email pracownia@dobryart.pl
Opisz problem jaki występuje z zakupionym produktem oraz zamieść zdjęcia. W znacznej części przypadków, w ten sposób możesz najszybciej otrzymać propozycje rozwiązania problemu i wybrać satysfakcjonującą Cię opcję (naprawa produktu, zwrot pieniędzy lub nowy produkt) bez konieczności wypełniania formularzy. Jeśli jednak będzie to konieczne (będziemy mieli wątpliwości co do przyczyny wystąpienia wady lub będzie to produkt wymagający reklamacji u producenta), pokierujemy Cię dalej przez następujące kroki.

2. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

3.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

4. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
Pracownia Dobry Art Milena Grzegorzewska
Al. Korfantego 125A 
40-156 Katowice

 

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Nie dotyczy to produktów wykonywanych na indywidualne zamówienie oraz personalizowanych lub takich, które były już przez Ciebie używane.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, skontaktuj się z nami na adres email pracownia@dobryart.pl, wypełnij oświadczenie i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

Pracownia Dobry Art Milena Grzegorzewska
Al. Korfantego 125A 
40-156 Katowice

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl